IT feladatokkal foglalkozó cégcsoport

Rendszerüzemeltető

munkatársat keres.

Miért fontos ez a munka?

    A megfelelő üzemeltetési háttér nélkül a legjobb fejlesztés sem jut el a felhasználókhoz.
    A te szereped támogatni a felhasználókat, fejlesztőket és ügyfeleket, hogy a legjobb élmény legyen a mi alkalmazásaink használata

Kik vagyunk mi?

  • Több mint 10 éve működő cégcsoport vagyunk, fő tevékenységi körünk a fejlesztés
  • Fejlesztünk webalkalmazásokat hosszú távú partnereknek
  • Fejlesztünk alkalmi munkában web- és mobilmegoldásokat
  • Fejlesztünk saját termékeket, játékokat

Mit tanulhatsz nálunk?

  • A maximalizmus jellemzi az üzemeltetési megoldásainkat, legyen szó biztonságos kártyaadat-tárolásról, vagy redundanciáról
  • A teljes software stack-et ismerjük, az OS-től az Exception-ig
  • Nálunk megismerheted a teljesség igényével egy házon belül fejlesztett, osztott rendszer működését
  • Megtanulhatod használni az egyedi fejlesztésű eszközeinket és döntő szerepet tölthetsz be egy új eszköz bevezetésénél
  • Az automatizációnak minden feladatot meg kell tudnia oldani helyettünk, nálunk te határozhatod meg, mi legyen a következő munka, amit a gép csinál helyetted
  • Az üzemeltetés 24 órás feladat, de mi minden lehetőséget megadunk, hogy semmi dolgod ne legyen

Mit várunk?

  • Linux rendszer üzemeltetési gyakorlatot, ne itt láss először Debian telepítőt
  • Rendelkezz érvényes vezetői engedéllyel
  • Angol nyelvtudást, mert enélkül nem tudsz megoldást találni a problémákra
  • 8 órás munkaidő, rugalmas ügyeletben való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 111-113.