A thyssenkrupp konszern 156 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Rendszerteszt automatizáló mérnök (rendszer tesztpad)

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft., Budapest

700 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Feladatok:

  • Elektromos kormányrendszerek funkcionális ellenőrzésére szolgáló automatizált hardware-in-the-loop tesztek fejlesztése
  • A rendszertesztek megtervezése és implementálása python nyelven. A tesztek futtatása, karbantartása, teszt eredmények analízise
  • Új rendszertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
  • A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása
  • Részvétel a rendszertervezési dokumentáció átvizsgálásában
  • Folyamatos együttműködés a rendszerfejlesztőkkel, a problémák hatékony megoldásának támogatása

Elvárások:

  • Mechatronikai mérnök, gépészmérnök vagy járműmérnök végzettség
  • Elektronikai mérésekben való jártasság
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség:

  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
  • Határidők betartására való képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Magas fokú önállóság

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Járműdinamikai ismeretek
  • Matlab / Simulink, CAN és FlexRay protokollok ismerete
  • Szkript nyelvek ismerete (pl. python, matlab, ruby)
    ISTQB - CTFL bizonyítvány

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el magyar nyelvű önéletrajzod.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
1113 Budapest, Daróci út 1-3., | Tel.: +36 1 505-9159 | Fax: +36 1 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu