Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.
Tudod mi a különbség az égési csúcsnyomás és az effektív középnyomás között? Meg tudod ezeket mérni? Meg tudnál valósítani akár extrém üzemviszonyokat is laboratóriumi környezetben? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Rendszertervező mérnök

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Komplett járművek és komponenseik fejlesztéséhez szükséges mérő- és vizsgálórendszerek tervezése
  • Adott fejlesztési feladatokhoz szükséges optimális mérőrendszer kidolgozása
  • Rendszer- és költségtervek, ajánlati és kiviteli dokumentációk elkészítésének támogatása
  • Közreműködés a mérőrendszerek távlati fejlesztésében

Ha mindehhez:

  • megszerezted már a BSc vagy MSc gépész- vagy villamosmérnöki diplomádat
  • rendelkezel 3 éves gyakorlattal releváns területen
  • nagyon jól beszélsz és írsz németül és angolul
  • precízen és lelkiismeretesen végzed munkádat
  • nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • nem okoz gondot a munkáddal kapcsolatos külföldi utazás,
  • jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy

Amit nyújtunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot