Rendszerszervezési területünkre keresünk munkatársat.

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni.

RENDSZERTÁMOGATÓ

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • Támogatod az életbiztosítási technikai rendszerekben dolgozó munkatársainkat tesztelési, és egyéb munkafolyamataikban,
  • Megvizsgálatod a ticketing rendszeren keresztül beérkező felhasználói hibajelentéseket, jelzéseket, megoldod, vagy továbbítod azokat,
  • Rendszeres riportokat, statisztikákat készítesz,
  • Részt veszel a rendszerek oktatásához kapcsolódó anyagokat kidolgozásában,
  • Elvégzed az IT projektekhez kapcsolódó koordinációs, adminisztrációs feladatokat,
  • Elemzed és javaslatokat teszel a biztosítástechnikai adminisztrációs rendszerhez kapcsolódó munkafolyamatok hatékonyabbá tételére,
  • Részt veszel a bécsi központtal közös projektekben.

Te vagy az emberünk, ha,

  • dolgoztál már Biztosítóban és életbiztosítási területen rendelkezel 1-3 év tapasztalattal,
  • otthonosan mozogsz az IT világában,
  • ha erős Excel tudásod van,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel,
  • terhelhető vagy és proaktív,
  • tudsz önállóan dolgozni,
  • csapatjátékos vagy.

Előnyt jelent,

  • ha dolgoztál már SQL-lel, és
  • ha beszélsz angolul.

Van még érvünk,

  • összetett szakmai feladatok várnak,
  • fontos számunkra munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára egészségügyi szolgáltatást biztosítunk, amely családtagjaidra is kiterjeszthető,
  • magas színvonalú a szakmai környezet és fejlődési lehetőség vár,
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz,
  • rugalmas a munkaidő,
  • csatlakozhatsz közösségi programokhoz, CSR akciókhoz,
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű a vállalati környezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekel, szakmai önéletrajzoddal jelentkezz!