Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. Kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Rendszerszervező

Főbb feladatok, munkák:

    • Informatikai fejlesztésekre vonatkozó specifikációk készítése
    • Megrendelői üzleti területekkel kapcsolattartás (banki szakterületek)
    • Informatikai rendszerek fejlesztésében való közreműködés
    • Elkészült rendszerek integrációs tesztjei
    • Rendszerek külső szállítóival, belső fejlesztőkkel való kapcsolattartás
    • Felhasználók támogatása és igények megfogalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Angol nyelv középszinten
    • Legalább 3 éves rendszerszervezői gyakorlat
    • Komplex feladatok (több rendszert érintő) önálló elvégzésére való képesség
    • Felsőfokú informatikai végzettség
    • Jó kommunikációs képesség
    • Precizitás, rendszerezési képesség
    • Proaktív, kezdeményező személyiség
    • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Banki környezetben szerzett tapasztalat
    • Banki informatikai rendszerek ismerete
    • SQL alapismerete

Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Fiatalos csapat
    • Kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1027, BUDAPEST KAPÁS 11-15..

Egyéb juttatások:

mobiltelefon,cafeteria

fényképes, magyar nyelvű önéletrajz, bérigény megjelölésével