• Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működő R&R Software Zrt., Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazás fejlesztő cége. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszereink implementációs projektjeihez, valamint ügyfeleinknél egyedi szoftver-bevezetési feladatokhoz kapcsolódóan keresünk Rendszerszervező munkatársat.

  • Rendszerszervező

    Főbb feladatok, munkák:

      • Termékfejlesztés igényeinek megismerése, rendszerezése, kezelése
      • Üzleti igények alapján folyamatleírások, technikai specifikációk, rendszer-, adatbázis tervek, képernyőtervek készítése
      • Funkcionális specifikáció készítése a fejlesztők részére
      • Fejlesztői feladatok kiadása és követése, 3-5 fős fejlesztői csapat irányítása
      • Kapcsolattartás a felhasználói, üzleti területekkel, támogatói feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú informatikai végzettség
      • 3-5 év rendszerszervezői projekttapasztalat Java-alapú nagyvállalati rendszerek fejlesztésében, szállításában
      • Rendszerszemléletű gondolkodás, priorizálási képesség
      • Tapasztalat kisebb fejlesztői csapat irányításában
      • Gyors, hatékony problémamegoldás, jó kommunikációs képesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Középszintű angol nyelvtudás
      • Számviteli, pénzügyi, CRM rendszerekben szerzett tapasztalat
      • Jira eszközismeret
      • Linux és Windows operációs rendszerek ismerete

    Amit kínálunk:

      • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
      • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
      • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
      • Versenyképes fizetés
      • Rugalmas munkaidő

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • Rendszertervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1038 Budapest, Ráby Mátyás utca 7.

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes, részletes magyar nyelvű önéletrajzát!