Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünk alatt külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.
Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Rendszerszervező / IT Üzleti elemző (b800e – b900e HUF)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer moduljainak üzleti igény szerinti tervezése, fejlesztésének koordinálása
  • Szoftverfejlesztési projektek teljeskörű menedzselése
  • 4-5 fős szoftverfejlesztői csapat munkájának koordinálása
  • Felhasználói igények felmérése
  • Specifikáció (követelmény jegyzék, rendszerterv és egyéb szervezői dokumentáció) készítése és egyeztetése az üzleti területekkel
  • Rendszer modulokhoz kapcsolódó folyamatok kidolgozása, fejlesztési feladatok megvalósításának menedzselése
  • Működő rendszerek támogatása, meglévő folyamatok optimalizálása
  • Proaktív kapcsolattartás az üzleti területekkel és a társosztályokkal

Mit szeretnénk mi Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 4+ év rendszerszervezői és/vagy üzletelemzői tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési ismeretek a megfelelő megoldás kidolgozásához és a fejlesztőkkel való szoros együttműködéshez
  • Projektmenedzsment és/vagy rendszerfejlesztési módszerek ismerete
  • Relációs adatbázis ismeret (MSSQL)
  • Kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás

És mit várhatsz cserébe?

  • Bérsáv: tapasztalattól függően havi bruttó 800.000 - 900.000 HUF + mobiltelefon
  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív csapatban megvalósuló feladatok
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Fiatalos, összetartó, szakmailag magas szinten képzett csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán utca 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajzzal) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.