Pillér KFT
  • A Pillér Pénzügyi és Számítástechnikai Kft., professzionális nagyvállalati informatikai rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik. Büszkék vagyunk arra, hogy szakmai teljesítményünket 2017-ben az Informatikai Vállalkozók Szövetsége "az év IKT projektje" díjjal ismerte el.

    Új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:”

  • Rendszerszervező és folyamatszervező

    Főbb feladatok, munkák:

      • Stratégiát érintő fejlesztések követelményeinek részletes analízise, kidolgozása
      • Megvalósíthatósági tanulmányok és döntéstámogató anyagok készítése
      • Problémamegoldásban való részvétel (alternatív megoldások kidolgozása és tervezése, megvalósító csapattal való együttműködés)
      • Részvétel a változáskezelési folyamatban
      • Teljes céges folyamatok részletes felmérése és dokumentálásáa
      • Folyamatok felmérése, elemzése, optimalizálása, fejlesztése
      • Eljárások stratégiához, jogszabályi változásokhoz igazodó módosítása
      • Területek működésében hiányosságok, hibák feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
      • Új folyamatok bevezetését követően azok oktatásának koordinálása, szervezése, valamint kapcsolódó szabályzatok módosítási igényeinek leadása, nyomon követése
      • Folyamatfejlesztések sikerességének, hatékonyságának mérése
      • Üzleti területek riportjainak kidolgozása, ellenőrzése, kiértékelése
      • Területek kapacitásának felmérése, kapacitásmodellek elkészítése
      • Szolgáltatás katalógus elkészítése és folyamatos karbantartási keretrendszerének kidolgozása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú szakirányú végzettség
      • Legalább 5 év üzleti elemzői / rendszerszervezői tapasztalat
      • Jó problémamegoldó készség
      • UML alapú modellezési ismeretek, Enterprise Architekt ismerete
      • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs tapasztalatok
      • Csapatmunkára való képesség
      • Aktív közreműködés az ügyféligények felmérésében, elemzésében és specifikálásában;
      • Újonnan bevezetendő folyamatok kapcsán a felhasználói igények megvalósításához szükséges koncepcionális tervek elkészítése
      • A felsorolt feladatok kapcsán szükséges egyéb elemzések, specifikációk, dokumentációk elkészítése.
      • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód;
      • Proaktív feladatfelmérést és kezdeményezés
      • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség;
      • Pontos, precíz munkavégzés;
      • Önállóság, határozottság;
      • End-to-End feladatkezelés;
      • Kiváló szervező-, elemző-, illetve kommunikációs készsége
      • Változásorientált környezetre való nyitottság
      • Csapatmunkára való képesség.

    Állás, munka területe(i):

    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Elemzés
    • Cégvezetés, Menedzsment
    • Stratégiai tanácsadó
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Rendszertervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Kiscelli utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.