BECK AND PARTNERS Kft.

Rendszermérnök (Voice alapú rendszerek)

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál?

Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában?

Emellett magabiztosan kommunikál angolul / németül is?

Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt.

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

RENDSZERMÉRNÖK (VOICE ALAPÚ RENDSZEREK)

Főbb feladatok, munkák:

  • Hang alapú / Voice rendszerek telepítése (meglévő vagy új projektek)
  • Hibajavítások ellátása
  • Az alközponti hálózathoz kapcsolódó tervezési feladatok egy részének ellátása, tesztelések elvégzése
  • Eseti és rendszeres karbantartási munkálatok ellátása az SLA-k alapján
  • Ügyelet ellátása (havi szinten kb. 7 nap)
  • Pre-sales tevékenység (rendszerek tervezése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Voice alapú rendszerek telepítésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat (Unify / Cisco / Avaya / Alcatel / Ericsson)
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás (külföldi tanfolyamokhoz, a gyártóval és az ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz szükséges)
  • B kategóriás jogosítvány (a karbantartási területekre utazni szükséges)

Amit kínálunk:

  • Piacképes bérezés
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer (1-3 havi fizetésnek megfelelő összeg / év)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.