Rendszermérnök/rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

Magyarországi kis- és közepes vállalatok informatikai rendszereinek tervezése kivitelezése és üzemeltetése. Később részvétel nagyvállalati projektekben.

A hasonló cégekhez képest direktebb ügyfélkapcsolat, az új technológiák alkalmazása és a szakmai professzionalizmus magasabb szintje jellemzi a feladatkört.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős elhivatottság a munka és az informatika iránt
  • Alapvető hálózati ismeretek (DNS, DHCP)
  • Windows kliens mély ismerete
  • Számítástechnikai hardverek és alapvető szerelésüknek ismerete
  • Teljesítményelvű attitűd
  • Meglévő tapasztalat és felsőfokú végzettség egyértelmű előny, de pótolható informatika iránti megszállottsággal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • A teljesítmény és az egyéni hozzájárulás értékelése
  • Modern munkakörnyezet, innováció
  • Különböző látásmód és nézőpontok elfogadása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.