Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó, 2010-ben alapított, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok

  • Egyedi infrastrukturális fejlesztési irányzatok tervezése, kivitelezése
  • Hibabejelentések és változáskérelmek megoldása távoli és helyszíni beavatkozással
  • Hálózat- és rendszer-felügyeleti megoldások tervezése, fejlesztése, telepítése, üzemeltetése
  • Ügyfelek szakmai támogatása
  • Rendszerdokumentációk készítése

Elvárások

    • Hálózati ismeretek
      • Strukturált hálózatok tervezése, kivitelezése, hibajavítása (layer1)
      • Általánosan használt protokollok és azok működési mechanizmusainak ismerete
      • Tűzfal működésének elvi ismerete (layer3, 4)
      • Vezeték nélküli megoldások ismerete
      • VPN protokollok ismerete (pl.: OpenVPN, PPTP, L2TP)
      • Különböző gyártói routerek/switch-ek üzemeltetése (Mikrotik, TP-LINK, Cisco, Zyxell)
    • Rendszergazdai ismeretek
      • Microsoft Windows asztali operációs rendszerek és Office adminisztrációs szintű ismerete
      • Microsoft Windows Server 2012/2016 rendszerek adminisztratív ismerete
      • Debian alapú Linux disztribúciók adminisztrátori ismerete (pl.: Debian, Ubuntu, Zentyal)
      • Production szerverek üzemeltetése/támogatása
      • Proaktív management rendszerek karbantartása
      • Eszközbeszerzés szakmai támogatása
    • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Levelező rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (SMTP/IMAP, blacklist, graylist megoldások ismerete)
  • Vírusirtó felügyeleti szoftver (Eset Remote Administrator) telepítése, kezelése
  • IP alapú kamerarendszerek üzemeltetése/támogatása
  • Gyengeáramú hálózatok, rendszerek kiépítésében szervezett tapasztalat (pl.: UTP, beléptető rendszerek)
  • Angol nyelvtudás írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fáy utca 1/b.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.