A GriffSoft 30 éve meghatározó szerepet tölt be az ügyviteli szoftverek piacán saját fejlesztésű Forrás gazdálkodási rendszerével.  Magyar tulajdonú, dinamikus, lendületes és innovatív cégünk három városban is jelen van: Budapesten, Szegeden és Székesfehérváron. Közel 1000 vállalat, közigazgatási, költségvetési intézmény, Önkormányzat használja szerteágazó feladataira, az általunk fejlesztett Forrás és SmartBrick rendszereket, valamint ezek informatikai és szakmai szempontból kiemelten támogatott moduljait.

A három évtizedes tapasztalat biztos alapokat nyújt a GriffSoft dolgozói számára, melynek alappillérei a szakmaiság és a rugalmasság. Büszkék vagyunk arra, hogy minden kollégánkkal folyamatosan együtt fejlesztjük a céget, így a leghatékonyabban, a legjobb megoldásokat szállítjuk ügyfeleink változatos igényeinek megfelelően. Cégünk fő értéke, a magas szakmai színvonalú megoldás, amely komoly kihívást jelent egyéni szinten is, ezért olyan elkötelezett, önálló és értékteremtő kollégákat keresünk, akik felelősségteljesen néznek szembe a kihívásokkal.

Fejlesztéseink és ötleteink kiapadhatatlan Forrásként szolgálnak az ambícióval bíró, akár junior, akár senior szakembereknek. Termékpalettánk folyamatosan bővül, újabb és újabb megoldásokat találunk ki, legyenek ezek robosztus integrált teljes körű ügyviteli rendszerek, mesterséges intelligenciával támogatott, folyamatautomatizált, elektronikus ügyintézést szolgáló szoftver megoldások, vagy mindenki számára könnyen kezelhető látványos mobil alkalmazások.

A sűrűsödő feladatokhoz, projektekhez a következő kollégát keressük csapatunka:

Rendszermérnök

(Budapest)

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat rendszergazdai, rendszermérnöki területen
  • Microsoft alapinfrastruktúra kompetencia
  • Microsoft SQL szerver üzemeltetői ismeretek
  • Microsoft IIS üzemeltetési feladatok ellátása
  • nyelvismeret: szakmai anyagok olvasása angol nyelven
  • analitikus gondolkodás, képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • csapatmunkában való asszertív-, és gyakorlatias együttműködés
  • ELŐNY az alábbi minősítések közül bármelyik megléte:
    • MCSE Data Management and Analytics
    • MCSE Core Infrastructure (MCITP EA)
    • MCSA Windows Server 2012
    • MCSA Windows Server 2016
    • MCSA SQL Server 2012 / 2014
    • MCSA SQL Server 2016 Database Administration
    • jártasság virtualizációs technológiákban
    • Exchange, Sharepoint, Forrás üzemeltetési ismeretek

Feladatok:

  • A cég felépített infrastruktúrájának üzemeltetése, fenntartása és tovább fejlesztése, az informatikai csapat tagjaként.
  • A cég által fejlesztett szoftverek bevezetésének a támogatása, illetve karbantartása.
  • A munkavégzés projekt csapatokban történik, nagyfokú együttműködési készséget igényel a többi szakterületen dolgozó felelős kollégával.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai kihívások, változatos munkakör
  • saját szakterület képviseletéért maximális felelősségvállalás
  • dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat
  • stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.