A 2019-es évben családbarát munkahely címet elnyert Budapesti Gazdasági Egyetem Magyarország egyik meghatározó felsőoktatási intézménye,

RENDSZERINFORMATIKUS

munkatársat keres.

FELADATOK

  • egyetemi/kari órarendek elkészítése,
  • a létrehozott projektekben való aktív részvétel,
  • a BGE területén üzemelő információs rendszerek moduljainak megismerése,
  • az egyetemi információs rendszer moduljaihoz, programjaihoz szükséges teszt adatok elkészítése,
  • tevékenységével kapcsolatos dokumentációk elkészítése,
  • részvétel a számítástechnikai rendszerek tesztelésében, üzembeállításában, a rendszerek üzemeltetésének felügyeletében,
  • az oktatás-adminisztráció és a gazdasági adminisztráció javításának elősegítése,
  • kapcsolattartás az Egyetem más szervezeti egységeivel, karokkal, valamint külső szervezetekkel.

ELVÁRÁSOK

  • magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,
  • büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt,
  • középfokú képesítés,
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek,
  • MS Office (irodai) alkalmazások magas szintű ismerete,
  • önálló munkavégzés,
  • precizitás,
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet.

KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • felsőfokú képesítés,
  • Neptun, Modulo rendszerek ismerete,
  • SQL programozási nyelv ismerete,
  • PHP ismerete,
  • HTML/CSS ismerete,
  • XML/XSL ismeret,
  • felsőoktatásban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

AMIT AJÁNLUNK:

  • stabil munkáltatói háttér;
  • béren kívüli juttatási csomag;
  • modern munkakörnyezet;
  • utazási kedvezmény,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő lejártát követően.

  • 1149 Budapest, Buzogány utca 11-13: Oktatási Igazgatóság, Tanulmányi és Oktatásszervezési Főosztály, Oktatási és Koordinációs Osztály

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Buzogány utca 11-13

Kérjük, jelentkezésében jelölje meg a pozíció nevét: rendszerinformatikus, valamint csatolja az alábbi dokumentumok mindegyikét:

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével,
  • iskolai végzettséget igazoló dokumentumok,
  • pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagát az Egyetem szervezeti és működési rendjében meghatározott bizottságok és testületek megismerhetik és kezelhetik. A dokumentum (Hozzajarulo-nyilatkozat-adatkezeleshez_Toborzas) a következő oldalon érhető el: /Adatkezelesi-tajekoztatok

A munkakör betöltéséhez 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Jelentkezését Timkó Zsuzsanna HR referens részére a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.