Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Rendszergazda

Feladatok:

  • Vállalat működéséhez szükséges összes szoftver és hardver biztosítása és azok karbantartása, ill. ide vonatkozó szerviz cégek tevékenységének koordinálása
  • A számítógép felhasználók aktív segítése, igény esetén a szoftverekre vonatkozó betanítások megtartása vagy annak megszervezése
  • A cég számítógépes adatainak archiválása, az archivált adatok katasztrófa esetére történő biztonságos tárolása.
  • A termelésirányítási rendszer (SAP) ill. a rendszerhez tartozó eszközök (scannerek, terminálok) folyamatos karbantartása
  • Folyamatosan felmerülő fejlesztési feladatok megtervezése, kivitelezése
  • A vállalat működéséhez szükséges informatikai eszközök, licencek beszerzése

Elvárások:

  • Informatikai és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Programozói ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével.