Walletinvestor Kft.

100%-ban magyar csapat, nemzetközi piac, a fő célpiacunk az USA, látogatóink nagy része is innen érkezik.

Ehhez keressük most

Rendszergazdáinkat!

Amit érdemes rólunk tudni:

  • Idén leszünk 3 évesek
  • Havi 2 millió látogatót szolgálunk ki
  • A maga területén mindenki zseniális
  • A csapat garantáltan nyitott életvidám társaság
  • Nagyon chillesek, rugalmasak, és lazák vagyunk
  • Y és Z generáció együttese vagyunk ezen mix minden előnyével

Feladataid:

    Előre egyeztetett rövidebb időpontokban a weboldalunk rendszergazdai felügyelete.

Elvárásaink:

    Nemzetközi, pénzügyi területen piacvezető Ai startup keres weboldalához részmunkaidős/tartalékos rendszergazdát hosszú távú időszakos ügyeleti megbízásra. Az ügyeleti megbízás előre tervezett időtartamokban történik, nem véletlenszerűen. Az ügyelet alatt nem szükséges számítógép előtt ülni, de egy órán belül rendelkezésre kell állni probléma esetén.

    Szükséges:

    • Linux / Debian ismeretek (min. 3 év tapasztalat)
    • Mysql
    • Galera
    • Proxmox

    Előnyt jelent:

    • Haproxy
    • Bash
    • Php
    • TICK stack

Ajánlatunk:

    Havi díjazás 150.000 Ft nettó, ebbe 10 óra munkavégzés tartozik bele. A 150.000 Ft akkor is kifizetésre kerül, ha egyetlen óra munkavégzés sem történt.
    Ha a 10 munkaórán felül munkavégzés történik, a 150.000 Ft-ra nettó 8000 Ft / óra adódik hozzá megkezdett óránként.

Egyéb juttatásaink:

    • Utazási költségtérítés meetingek esetén.
    • Hűségprogram 6 hónap után

Munkavégzés helye:

  • 100%-ban home office
  • Időnként személyes meeting jó előre leegyeztetve, átlagosan havonta egy alkalommal Budapesten.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Alkalmi munka
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a magyar nyelvű önéletrajzodat!