• a voestalpine High Performance Metals Hungary Kft.
  • mint a nemzetközi voestalpine csoport tagja,
  • Dunaharaszti telephelyére
  • RENDSZERGAZDA

    munkatársat keres

    Feladatok:

    • fizikai és virtuális szerverek felügyelete, hibaelhárításban való részvétel
    • vezetékes és vezeték nélküli hálózat felügyelete
    • ipari és irodai számítógépek felügyelete, hibaelhárítása, a központ rendszergazdai feladatainak ellátása
    • jogosultságkezelés, adatmentési és visszaállítási feladatok
    • informatikai beszerzési feladatok ügyintézése, kapcsolattartás belső-külső beszállítókkal, rendelt eszközök üzembe helyezése, nyilvántartások vezetése
    • Active Directory adminisztrálás
    • részvétel üzleti alkalmazások technikai és biztonsági fejlesztéseiben és tesztelésében a voestalpine group-IT-val szoros együttműködésben
    • ISM audit

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség
    • hálózati ismeretek
    • megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
    • Windows operációs rendszerek ismerete (7, 8, 10)
    • hálózati eszközök (switch, router, access point) ismerete
    • 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
    • rugalmasság
    • lojalitás

    Előnyök:

    • felsőfokú végzettség
    • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

    Amit kínálunk:

    • stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • határozatlan idejű munkaviszony
    • 13. és 14. havi bér
    • bejárási támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Dunaharaszti

    Amennyiben megfelel a fentiekben leírt elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát.