Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DMS One Zrt.

DMS One Zrt szoftverfejlesztéssel, értékesítéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat. Kihívásnak érezzük vállalati ügyfeleink komplex folyamatainak hatékonyság növelését a rendszereink alkalmazásán keresztül.

Pécsi irodánkba IT tapasztalattal rendelkező, kreatív, dinamikus munkatársat keresünk.

Rendszergazda, tesztleő

Főbb feladatok, munkák:

    Meglévő web alapú alkalmazás szoftver architektúrájának felügyelete, az alkalmazás tesztelése, ügyfelek szerverére történő telepítése, technikai szupport nyújtása. Az alkalmazáshoz tartozó mobil alkalmazások (Android, Ios) tesztelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Web alapú alkalmazások működésének ismerete

    Hálózati ismeretek:TCP/IP, HTTP, HTTPS, DNS , Proxy

    Microsoft Windows szerver és kliens ismerte

    Microsoft SQL Server telepítése, mentések elvégzése

    A szakmai angol készség szintű ismerete

    Legalább 1 éves szakmai gyakorlat (rendszergazdai)

    Önállóan és csapatban is megállja a helyét;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Apache Tomcat, Java környezet, Amazon szerverek, LDAP

    Tesztelési gyakorlat, módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

    Kihívásokkal teli kreatív munka

    Szakmai fejlődési lehetőség

    Azonnali kezdés, hosszú távú, biztos munkahely

    Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DMS One Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda, tesztleő
  • Hirdető cég: DMS One Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Meglévő web alapú alkalmazás szoftver architektúrájának felügyelete, az alkalmazás tesztelése, ügyfelek szerverére történő telepítése, technikai szupport nyújtása. Az alkalmazáshoz tartozó mobil alkalmazások (Android, Ios) tesztelése.
  • Elvárások: Web alapú alkalmazások működésének ismereteHálózati ismeretek:TCP/IP, HTTP, HTTPS, DNS , ProxyMicrosoft Windows szerver és kliens ismerteMicrosoft SQL Server telepítése, mentések elvégzéseA szakmai angol készség szintű ismereteLegalább 1 éves szakmai gyakorlat (rendszergazdai)Önállóan és csapatban is megállja a helyét;
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10