Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tárhely.Eu Kft.

"Van fejlődés és kihívás a munkában! Lehet szabadon gondolkodni! Van lehetőség kibontakozni! Tudod egy ilyen munkahelyről ábrándoztam mint a Tárhely.Eu Kft. :D Arra is rá kellett jönnöm, hogy újra bele kell rázódnom a pingpongba. Szeretném megköszönni azt, hogy a csapat része lehetek! (...)"

Egyik jelenlegi kollégánk őszinte - külön kérésünk nélkül - leírt véleménye rólunk:)

Ha te is gyorsan tanulsz és fogékony vagy az új hatékony technikai megoldásokra, akkor nálunk a helyed! Téged keres az ország egyik vezető hoszting szolgáltatója, stabil munkahelye, aki hosszú távon számít rád!

Rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

    • Magas rendelkezésre állású Linux és egyéb rendszerek üzemeltetése
    • Második és harmadik szintű online támogatás biztosítása
    • Új Linux rendszerek és támogató programok felépítése és fejlesztése, üzemeltetési környezet kialakítása, folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legyen a Linux az életed egyik fő meghatározó eleme
    • Linux rendszerek üzemeltetésben szerzett minél mélyebb gyakorlat
    • Virtualizációs tapasztalat
    • Linux operációs rendszer installáció, optimalizálás
    • LAMP, IPtables üzemeltetési ismerete
    • Hálózati alapismeretek
    • Lelkiismeretes, hatékony munkavégzés,
    • Feladatközpontúság és jó problémamegoldásra való törekvés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Ping-pong vagy csocsó tudás is előny, nálunk tényleg használni fogod!
    • Emellett script nyelvek ismerete (Bash, Perl, stb.)
    • Gyakorlat a magas rendelkezésre állású megoldások tervezésében és kiépítésében
    • Magasabb szintű angol nyelvtudás
    • Minimális PHP, SQL programozási ismeret
    • Népszerűbb CMS rendszerek felépítésének ismerete
    • VMware / Xen / KVM üzemeltetési tapasztalat
    • cPanel/WHM ismerete
    • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés, cafeteria, céges laptop az első hónapok után
    • Akár azonnali munkakezdés
    • Kiváló infrastruktúra, folyamatos fejlesztések
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
    • Agilis, start-up jellegű szemlélet, mégis stabil és biztos hátterű cég
    • Fiatalos és kreatív légkör, összetartó és hatékony csapat
    • Nem csak új munkatársaid között, hanem az ügyfelek körében is megbecsülnek majd, hiszen sok embernek okozol örömet elért eredményeiddel

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzod - fizetési igény megjelölésével - a feltüntetett e-mail címre várjuk.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Tárhely.Eu Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda
  • Hirdető cég: Tárhely.Eu Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Magas rendelkezésre állású Linux és egyéb rendszerek üzemeltetése Második és harmadik szintű online támogatás biztosítása Új Linux rendszerek és támogató programok felépítése és fejlesztése, üzemeltetési környezet kialakítása, folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása
  • Elvárások: Legyen a Linux az életed egyik fő meghatározó eleme Linux rendszerek üzemeltetésben szerzett minél mélyebb gyakorlat Virtualizációs tapasztalat Linux operációs rendszer installáció, optimalizálás LAMP, IPtables üzemeltetési ismerete Hálózati alapismeretek Lelkiismeretes, hatékony munkavégzés, Feladatközpontúság és jó problémamegoldásra való törekvés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-17
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 3