SHOPGUARD Kereskedelmi Kft. (SHOPGUARD KFT.)
  • A Shopguard Kft. személyre szabott áruvédelmi rendszerek fejlesztésével, gyártásával foglalkozik.

    Budapesti központi irodánkba keresünk rendszergazda/rendszertámogató munkatársat, akinek feladatai közé tartozik a már meglévő informatikai rendszerünk üzemeltetésére, illetve az általunk fejlesztett termékek tesztelési, support folyamatainak támogatása.

  • Munkatársat keresünk

    Rendszergazda

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Windows és linux szerverek telepítése és üzemeltetése

      Virtuális környezet menedzselése

      Munkaállomások és szerverek felügyelete, karbantartása és beüzemelése

      Hardverek és szoftverek nyilvántartása
      Fejlesztői csapat szakmai támogatása
      Nemzetközi support

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Hálózati alapismeretek

      Linux alapú rendszerek, LAMP, WMware ESXi ismeret

      Windows szerver (AD, Exchange stb.) ismeret
      Windows 2003, Server 2012 R2, Microsoft Exchange ismeret

      Angol nyelvtudás – folyékony szakmai nyelvismeret szóban és írásban.

      Ügyfélközpontú gondolkozás
      Lelkiismeretes, fókuszált munkavégzés
      Proaktív gondolkodás

      Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      #linux, #mysql, #windows, #exchange, #apache, #apache2, #german, #php, #bash, #git, #veeam, #cloud, #container

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Szépvölgyi út

    e-mailben, önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével