A Seton Hungary Kft. amerikai tulajdonú bőripari vállalat, autóipari beszállító. Magyarországon 1995 óta aktív, telephelye Jánosházán (Vas-, Zala- és Veszprém megye határán) található. Bőrszabászattal foglalkozunk, mintegy 800 alkalmazottal.

Az alábbi pozícióba új munkatársat keresünk:

RENDSZERGAZDA

Feladatok

  • A vállalatnál működő informatikai eszközök továbbá az informatikai alkalmazások összehangolt működésének és folyamatos frissítésének biztosításával hozzájárul a szervezet teljesítményének folyamatos növeléséhez, a szervezet céljainak eléréséhez
  • Számítógépek és perifériáik hardveres szerelési, karbantartási és javítási munkáinak elvégzése
  • Munkaállomások operációs rendszerének telepítése, üzemeltetése, karbantartása
  • Informatikai biztonsági eszközök, tűzfalak és vírusvédelmi szoftverek telepítése, konfigurálása
  • Társosztályok munkájának támogatása a napi munkavégzésben

Elvárás

  • Középfokú, szakirányú informatikai végzettség
  • 1-3 évhasonló pozícióban, lehetőleg multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség

Amennyiben a kínált lehetőség felkeltette érdeklődését pályázatát a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el.