Semilab Zrt. (SEMILAB ZRT)

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

    • Microsoft alapú szerver és munkaállomás felügyelete, üzemeltetése
    • Linux alapú szerverek felügyelete, üzemeltetése
    • Virtuális kiszolgálói környezet (Hyper-V) felügyelete, üzemeltetése
    • Informatikai hálózat üzemeltetése
    • Informatikai rendszerek nyilvántartása (hardware/software leltár, jogosultságok kezelése, stb.)
    • Informatikai infrastruktúra fejlesztése
    • Felhasználók támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 2-3 éves vállalati IT rendszer üzemeltetési tapasztalat
    • Minimum középfokú műszaki (preferáltan informatikai) végzettséggel rendelkezik
    • Magabiztos ismeretekkel rendelkezik az alábbi Microsoft technológiákkal: Active Directory, Exchange, Hyper-V, SCCM, Azure
    • Legalább alap szintű hálózati ismeretekkel rendelkezik (routing, firewall, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x);
    • Megbízható, precíz
    • Gyors problémafelismerő és –megoldó
    • Jól kommunikál és hatékonyan együttműködik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Fenti területen szerzett többéves tapasztalattal
    • Juniper eszközök üzemeltetésében szerzett gyakorlat
    • CCNA minősítés
    • Releváns Microsoft gyártói minősítés
    • MS System Center üzemeltetési tapasztalat
    • PowerShell ismerettel
    • MS SQL ismerettel
    • ERP, CRM rendszer ismerettel
    • Angol nyelvismerettel

Amit kínálunk:

    • Fiatalos munkakörnyezet
    • Modern, kényelmes munkakörnyezet
    • Versenyképes bér, cafeteria juttatások

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!