A Rendszerinformatika Zrt. 20 éves múlttal rendelkező, komplett informatikai projekteket lebonyolító, dinamikusan fejlődő magyar cég. Üzemeltetési csapatunk bővítéséhez keresünk

Rendszergazda

munkakörbe felelősségteljesen dolgozni tudó munkaerőt.

    Ha úgy érzed, jelenleg nem tudsz kibontakozni, érvényesülni, hiszen zseniális ötleteid és fejlesztési javaslataid süket fülekre találnak, akkor ez a lehetőség most Neked szól!

Az új kollégánk:

    • tűzön-vízen át végig viszi, amit ígért, nem retten el a kihívást jelentő, ad- hoc feladatoktól, és megszállottan dolgozik a produktivitás fejlesztésén,
    • igazi problémamegoldó, az élteti, ha megtalálja a megoldást.
    • szeret új, saját rendszereket fejleszteni, kialakítani, amellyel mind a saját, mind a kollégái hatékonyságát elősegíti
    • célja a fejlesztés és innováció annak érdekében, hogy a lehető legegyszerűbben, leghatékonyabban és legbiztonságosabban legyen üzemeltethető egy szerverfarm.

Feladatok:

  • Windows és Linux szerverek felügyelete, létrehozása, karbantartása
  • Hálózati eszközök felügyelete, konfigurálása, karbantartása
  • Ticketing rendszerkezelés, szerződésben foglalt reakcióidők betartása
  • Rendszergazda - (Server System Administrator) Proaktív hibaelhárítás
  • Backupok rendszeres ellenőrzése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • IT support területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló proaktív munkavégzésre, fejlődésre és csapatmunkára való hajlandóság
  • Fejlett problémamegoldási és együttműködési készség
  • Magabiztos kommunikációs és prezentációs készség
  • Rendszerszemlélet, pontos munkavégzés
  • Aktív Linux rendszergazdai ismeretek (Apache/NGINX, php, mail, mysql, postgreSQL,ftp)
  • Hálózati ismeretek
  • Microsoft szerver oldali megoldások ismerete (Windows Server, Exchange server, MSSQL, Remote Desktop, IIS)
  • Virtualizációban szerzett tapasztalat (vmware)
  • Kliens és szerver oldali operációs rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előélet)

AMIT NYÚJTUNK:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör;
  • Jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó;
  • Szakmai tréningek, nyelvi képzés
  • Kiemelkedő teljesítmény elismerése,
  • Fejlődési és építkezési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Fényképes önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel.