PyroGroup Kft.
Munkatársat keresünk

Rendszergazda

pozícióba.
A PyroGroup Kft. egy vertikálisan integrált tudományos és technológiai innovációs vállalat, amely komplex megoldásokat fejleszt az orvostechnológiai vállalatok és a gyógyszeripar számára. Kifinomúlt érzékelőket, kalibrátorokat, kiegészítőket és alkalmazási szoftvereket integrált rendszerbe foglaló termékeinket a világ több, mint 30 országában vezető világcégek használják nagy megelégedettséggel.
Olyan rendszergazdát keresünk, aki a legfejlettebb technológiákat alkalmazó, dinamikus, multidiszciplináris csapat tagja lenne, amelyben kutatók, mérnökök és technikusok dolgoznak együtt a sikerért.

Főbb feladatok, munkák:

  1. Szerverek és munkaállomások szoftver és hardver telepítése, konfigurálása, karbantartása
  2. Aktív hálózati eszközök beállításainak konfigurálása, felügyelete
  3. Szervereken és munkaállomásokon tárolt adatok biztonsági mentése és azok naprakész dokumentációja
  4. A vállalat belső hálózatának felügyelete, adminisztrációja
  5. Hardver/szoftver beszerzés, garanciális ügyek intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  1. Rendszerszemlélet
  2. Pontos, megbízható munkavégzés
  3. Dokumentációs készség (az elvégzett munka szabvány szerinti dokumentációja)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  1. Angol nyelvismeret
  2. Szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  1. Hosszútávú munkalahetőség. Vállalatunkra nincsenek negatív hatással a gazdasági bizonytalanságok, mint például a jelenlegi világjárvány
  2. Kiemelkedő, versenyképes kompenzáció (bruttó 600000 Ft)
  3. Színvonalas/változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  4. High-tech környezet
  5. A legújabb technológiák megismerése és alkalmazása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Havi nettó fizetési keret:

400.000 Ft

Munkavégzés helye:

6726 Szeged, Fürj utca 92.

Szakmai önéletrajzzal és motivációs leveléllel.