A Praktiker csapata immáron 20 áruházzal, több mint 1400 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga egy nagy család tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk tervezhető a munkaidő és kreatív a munkavégzés.

A központi IT Csapatunkba keressük új kollégánkat,

Rendszergazda

pozícióba.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Megbízható, kiszámítható munkahely vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség

Milyen feladatok várnak rád:

  • Active Directory, Exchange, Sharepoint és Lync szolgáltatások területen incidenskezelése, problémamegoldása, változáskezelése
  • SCOM, SCCM, SCVMM rendszerfelügyeleti rendszerek üzemeltetése
  • Hyper-V virtualizációs rendszer támogatása
  • részvétel az IT csapat munkájában, mely ~ 100 szerver üzemeltetését jelenti, valamint a felhasználók - távoli és személyes - támogatását

Amit elvárunk:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • szerverüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • min. 2 év tapasztalat Windows kliensek és szerverek (Windows 2012, Active Directory, SCCM, SCVMM, SCOM) üzemeltetésében
  • erős MSSQL tudás (adminisztráció, T-SQL)
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • legalább középfokú angol nyelvtudás

Előnyödre szolgálhat:

  • MCP vizsgák
  • AS400 ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest IX.kerület

Ha megfelelsz az elvárásoknak, és szeretnéd egy összetartó csapatban hosszú távú elkötelezettség mellett elérni távlati céljaid, önéletrajzod a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva küldheted el.

Praktiker HR