POWER BELT Kft
  • Budapesti telephelyű, hajtástechnikával foglalkozó cég.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      • Rendszergazdai feladatok ellátása Microsoft környezetben
      • A cég informatikai infrastruktúrájának üzemeltetése és támogatása (pc, laptop, perifériák, mobileszközök): javítás, karbantartás, adatok mentése
      • Informatikai hálózat menedzsment
      • Telepített szoftverek és alkalmazások támogatása
      • Office környezet üzemeltetése és támogatása
      • Irodai technikai eszközök üzemeltetése és felügyelete
      • Informatikai eszközök nyilvántartása, leltározása
      • Ellátja az alkalmazott irodai szoftverek informatikai felügyeletét, illetve segítséget nyújt kezelésükhöz; rendszeres informatikai támogatást biztosít a napi feladatok során
      • Koordinálja, felügyeli és aktualizálja a szervezet internetes honlapjának és intranetes felületeinek működését
      • Biztosítja a szervezet működéséhez szükséges külső, internetes felületen keresztül elérhető adatbázisok, internetes tartalmak, valamint a belső hálózaton keresztül elérhető segédanyagok, dokumentumok, dokumentumtárak frissítését

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 1-3 év szakmai tapasztalat
      • Windows szerverek ismerete
      • SQL adatbázis kezelői ismeretek
      • Vonalkódos rendszer kiszolgáló architektúra ismerete. Windows keretrendszer
      • Teljes rendszer szemlélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Kiváló kommunikációs készség, pontosság
      • Proaktív szemlélet, önállóság, kreativitás
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés

      • Egy műszakos munkarend H-P

      • Dinamikus, fiatalos, összetartó munkatársi gárda

      • Hosszú távú munkalehetőség

        Munkaidő: 8 óra

        Munkakezdés: azonnal

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1194 Budapest, Hofherr Albert utca 38.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!