Szállodaipari szoftverek piacvezető szolgáltatójához keresünk munkatársat Rendszergazda pozícióba.

Rendszergazda

Feladatok:

  • Informatikai háttér biztosítása
  • A hardver konfigurációjának legyártása, alkalmas módon történő üzembeállítása, tesztje szoftverosztály vagy partner részére, minőségbiztosítás
  • A cég központi telefonján, faxán, e-mail címén érkezett hibabejelentések lekezelése, telefonos segítségnyújtás, online beavatkozás, vagy kiszállás útján
  • A cég felhasználóhelyeinek felkeresése, árumozgatás (biztosított személygépkocsi)
  • Az osztályvezető tájékoztatása az új szakmai, technikai lehetőségekről, valamint a meglévő termék és szolgáltatás esetlegesen tapasztalt technikai hiányosságairól a javító változtatások érdekében

Elvárások:

  • Windows kliens és szerver ismeret (telepítés, beállítás, főleg szerver ismeret)
  • Linux szerver ismeret: Debian és Ubuntu
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • VMWare ESXi ismeret
  • Számítógépes online kassza szervizelésében és adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés új technológiák iránt

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró piacvezető vállalatnál dolgozhat
  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet
  • Hosszú távú karrierlehetőséggel számolhat

Egyéb:

    Munkavégzés helye, ideje: Budapest, XIV. kerület, hétfőtől péntekig 8:30-17:00 között.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.