OfficeIT Kft

Rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

    • Rendszergazdai feladatok ellátása windows alapú rendszereken,
    • Beérkező hibajegyek kezelése (hibajegyek nyitása, rögzítése, eszkalálása, zárása),
    • Felhasználói fiókok létrehozása, jogosultságok kezelése,
    • Alkalmazások, számítógépek telepítése,
    • Office 365 levelezőrendszereken felhasználóhoz kapcsoldó beállítások elvégzése (átriányítás, továbbítás, exportálás, kóvta management)
    • Windows desktop operációs rendszereken hibakeresés, hibajavítás, beállítások elvégzése
    • Biztonsági mentések ellenőrzése, kezelése, fájl szintű helyreállítás,
    • Részvétel az IT rendszerek módosításait érintő projektekben,
    • Informatikai eszközök beszerzéséhez követelmények meghatározása, eszközök beszerzése,
    • Hardware, software nyilvántartás vezetése,
    • Kapcsolattartás mobil szolgáltatóval, előfizetések menedzselése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú informati végzettség - OKJ rendszergazda végzettség
    • Windows desktop operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete
    • Windows Server és Office 365 termékek junior rendszergazda szintű ismerete
    • Alapvető hálózati ismeretek (TCP/IP hálózat, DNS, NAT, Gateway)
    • Hatékony hibakezelés, rendszerszemlélet,
    • Angol szakmai dokumentáció értése, középfokú kommunikáció szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Microsoft vizsgák,
    • Közvetlen, jól kommunikáló, proaktív személyiség,

Amit kínálunk:

    • Kultúrált, nyugodt munkakörnyezet,
    • Vizsga és tanfolyam lehetőség,
    • Szakmai kíhívások,

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1124 Budapest, Hegyalja út 109.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

A jelentekzéshez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát