Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó, 2010-ben alapított, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RENDSZERGAZDA

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi infrastrukturális fejlesztési irányzatok kivitelezésének támogatása
  • Hibabejelentések és változáskérelmek megoldása távoli és helyszíni beavatkozással
  • Hálózat- és rendszer-felügyeleti megoldások üzemeltetése
  • Ügyfelek szakmai támogatása
  • Rendszerdokumentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Hálózati ismeretek
      • Általánosan használt protokollok és azok működési mechanizmusainak ismerete
      • Különböző gyártói router-ek/switch-ek üzemeltetése (pl.: Mikrotik, TP-LINK, Cisco, Zyxell)
      • Vezeték nélküli megoldások ismerete
      • Tűzfal működésének elvi ismerete
    • Rendszergazdai ismeretek
      • Microsoft Windows asztali operációs rendszerek és Office adminisztrációs szintű ismerete
      • Eszközbeszerzés szakmai támogatása
    • Minimum 1 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fáy utca 1/b.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.