A PROLAN Irányítástechnikai Zrt. 2015. évben ünnepelte negyed évszázados sikeres működését. Az elmúlt 29 év alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. Büszkék vagyunk saját fejlesztésű termékeinkre, sikeresen megvalósított milliárdos projektjeinkre, amelyek segítségével meghatározó piaci szereplőkké váltunk a vasút-automatizálás területén, valamint az energiaszektorban. Két alkalommal nyertük el a Családbarát munkahely címet, 2018. évben Szerethető munkahely lettünk!
Cégünk budakalászi irodaházába

Rendszergazda munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • Részvétel a cég vegyes környezetű - Windows és Linux - alapú informatikai rendszerének üzemeltetésében, továbbfejlesztésében,
  • Szerverek adminisztrációja, felügyelete, a szükséges beavatkozások megtétele, hibaelhárítás,
  • Munkaállomások telepítése, karbantartása, adminisztrációja, felügyelete, a szükséges beavatkozások megtétele,
  • Hibajavítások, upgrade-ek tervezett végrehajtása,
  • IT infrastruktúra hardver és szoftver nyilvántartások kezelése,
  • Új alkalmazások bevezetésében aktív részvétel.

Az ideális jelölt jellemzői:

  • Analitikus, rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Önálló, kreatív személyiség,
  • Precizitás.

Előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség,
  • Angol nyelv szakmai ismerete,
  • Linux operációs rendszer alapos ismerete (RedHat és Debian),
  • Gyakorlat Windows, Linux alapú szerverek üzemeltetésében és hálózati ismeretek,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Napi szinten kihívást jelentő feladatokat,
  • Kiváló munkahelyi környezetet,
  • Versenyképes és motiváló fizetést,
  • Hosszú távú karrier lehetőségét,
  • Segítő, támogató, nyitott, elfogadó kollégákat.

Ha úgy döntöttél, hogy szívesen csatlakoznál hozzánk, kérünk, hogy küldd el az önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.