Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MTDM MANAGEMENT KFT

A Metrodom Csoport, Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztője munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

RENDSZERGAZDA

Főbb feladatok, munkák:

  • 100 fős vállalat IT infrastruktúrájának napi működtetése
  • felhasználók támogatása
  • hiba felderítés-elhárítás
  • eszközállomány kezelése (szerverek, desktopok, laptopok, mobileszközök, hálózati eszközök)
  • kapcsolattartás a szolgáltatókkal (VOIP, internet stb.)
  • IT-igazgató támogatása
  • fejlesztési projektek (szoftver és komplett megoldások) kísérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • rendszerszintű gondolkodás
  • felhasználóbarát, türelmes hozzáállás
  • önálló munkavégzési képesség
  • angol nyelvtudás
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit adunk:

  • magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • meleg ebéd (választható menüből)
  • jó hangulatú, kellemes légkör
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda
  • Hirdető cég: MTDM MANAGEMENT KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: 100 fős vállalat IT infrastruktúrájának napi működtetése felhasználók támogatása hiba felderítés-elhárítás eszközállomány kezelése (szerverek, desktopok, laptopok, mobileszközök, hálózati eszközök) kapcsolattartás a szolgáltatókkal (VOIP, internet stb.) IT-igazgató támogatása fejlesztési projektek (szoftver és komplett megoldások) kísérése
  • Elvárások: rendszerszintű gondolkodás felhasználóbarát, türelmes hozzáállás önálló munkavégzési képesség angol nyelvtudás pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: MTDM MANAGEMENT KFT>