Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Rendszergazda

Dinamikusan fejlődő IT fejlesztő cég főállású rendszergazdát keres.

Főbb feladatok:

  • linux és windows szerverek üzemeltetése
  • hw architektúra, virtualizációs környezetek menedzselése
  • meglévő IT folyamatok támogatása
  • informatikai rendszerek üzemeltetése, üzembe helyezése, karbantartása, optimalizálása
  • felhasználók napi munkavégzésének elősegítése
  • informatikai problémáiknak megoldása
  • irodai infrastruktúra felügyelete, karbantartása, bővítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • adminisztrációs ismeretek (MS és Unix környezetben)
  • hálózati ismeretek
  • nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos, igényes munkavégzés

Ami előnyt jelent:

    • Az alábbi termékek adminisztrációs szintű ismerete
      • Zimbra levelezőrendszer
      • Atlassian termékek
      • Oracle adatbáziskezelő
    • B kategóriás jogosítvány
    • Diploma

Amit kínálunk:

  • budapesti munkavégzés, modern környezet
  • fiatalokból álló tehetséges csapat
  • friss technológiák alkalmazása a gyakorlatban
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • stabil, hosszú távú munka
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
06/1 238-0978

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: MOLARIS Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda
  • Hirdető cég: MOLARIS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: linux és windows szerverek üzemeltetése hw architektúra, virtualizációs környezetek menedzselése meglévő IT folyamatok támogatása informatikai rendszerek üzemeltetése, üzembe helyezése, karbantartása, optimalizálása felhasználók napi munkavégzésének elősegítése informatikai problémáiknak megoldása irodai infrastruktúra felügyelete, karbantartása, bővítése
  • Elvárások: szakirányú végzettség adminisztrációs ismeretek (MS és Unix környezetben) hálózati ismeretek nagyfokú önállóság, rendszerszemlélet jó problémamegoldó képesség pontos, igényes munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-21
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1