Maspex Olympos Kft.
  • Magyarország egyik piacvezető élelmiszergyártó és forgalmazó cége Munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére

  • Rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      • Céges mobil telefon (+tablet) flotta készülékek beszerzése, üzembe helyezése, azok felhasználóinak támogatása.
      • Számítógép felhasználók támogatása, rendszerüzemeltetés.
      • ActiveDirectory adminisztrálása, üzemeltetése.
      • Hardver és szoftver eszközök beszerzése, üzembe helyezése.
      • Szoftverkarbantartás Microsoft környezetben.
      • Teljes körű hálózat üzemeltetés (LAN).
      • Vagyonvédelmi rendszerek (kamera, riasztó, beléptető) működésének biztosítása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakmai végzettség: szakirányú felsőfokú
      • Legalább 2 év szakmai tapasztalat rendszergazdai munkakörben
      • Alapszintű szakmai angol nyelvtudás/ társalgási szint
      • Virtuális környezet VMware alapos ismeret
      • MS Windows 2012,2016 Server, ActiveDirectory ismerete
      • Exchange server 2016 magabiztos ismerete
      • Group Policy managmant magabiztos ismerete
      • Windows 7, 8.1 , 10 alapos ismerete
      • Linux rendszerek ismerete
      • MS Office szoftverek (Outlook, Excel, Word) haladó szintű ismerte
      • Közép szintű hálózati ismeretek (LAN)
      • Magabiztos hardware ismeret
      • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
      • Jó kommunikációs képesség
      • Magas szintű önállóság és proaktivitás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • B kategóriás jogosítvány + saját gépjármű
      • MS SQL server üzemeltetői tapasztalat
      • SharePoint tapasztalat
      • Avaya telefonrendszer ismerete.

    Amit kínálunk:

      Versenyképes fizetés, mobil telefon használat,

      kötetlen munkaidő beosztás.

      Kezdés várható időpontja: azonnal.

      Állás, munka területe(i):

      • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • 1-3 év szakmai tapasztalat

      Szükséges nyelvtudás:

      • Angol - Alapfok/társalgási szint

      Munkavégzés helye:

      6032 Nyárlőrinc, Fő utca 1.

      Egyéb juttatások:

      mobiltelefon, cafeteria

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét csatoltan küldje meg a "Jelentkezem" menüpont alatt 2019. július 25-ig.