A LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT a magyar és a közép-európai piac első számú élesztő gyártója és forgalmazója. 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, péküzemek és családok ezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.
Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a családi középvállalkozások barátságos hangulata!  Befogadó csapatunkba most az alábbi munkakörbe keresünk segítőkész, szolgáltatás-orientált munkatársat:

RENDSZERGAZDA

Feladatok:

  • Belső és külső informatikai rendszerek karbantartása üzemeltetése és monitorozása
  • Hardver eszközök (szerverek, munkaállomások, mobiltelefonok…) felügyelete, nyilvántartása, karbantartása
  • Napi rendszergazdai teendők ellátása, hibák felderítése, kezelése
  • IT csoport napi munkájában részvétel (budget / tény / beszerzési igény – rendelés SAP-n)
  • Támogatás biztosítása felhasználók számára (belső és külső ügyfelek számára)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves informatikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Windows Server környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Hardver ismeretek
  • Ügyfél központúság, segítőkész hozzáállás
  • Angol szakmai nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hálózati ismeretek (Fortgate, Cisco eszközök, Open VPN, csomag monitorozás)
  • Exchange Server, Sharepoint Server, Team Foundation Server ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér, bejelentett munkahely
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1222 Gyár utca 5-9.

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva juttathatja el hozzánk.