A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata, országos lapok és megyei napilapok, valamint online termékek kiadója.
Társaságunk győri központjába

RENDSZERGAZDA

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Windows és Linux alapú irodai szerverek üzemeltetése
  • Notebook, desktop gépek telepítése, software és hardware szintű karbantartása
  • Hálózati biztonság, vírusvédelem, adatmentés
  • Helyi hálózat üzemeltetése, karbantartása
  • Felhasználók támogatása

Elvárások:

  • Microsoft Office 365, Windows 7, Windows 8, Windows 10 magas szintű ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMWare)
  • Tapasztalat hardware és software szintű hibaelhárításban
  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 2 éves gyakorlat

Előny:

  • Microsoft Active Directory üzemeltetési tapasztalatok
  • OTRS Business Solution™ szolgáltatásmenedzsment tapasztalat
  • Linux (Debian) ismerete
  • Hálózati ismeretek (routing, firewalling, VPN, DHCP, VLAN, 802.1x)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multinacionális csapat
  • Kellemes, jól megközelíthető iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezését, önéletrajzát az e-mail címre várjuk 2019. január 31-ig.