Új kollégánkat keressük

Rendszergazda

pozícióba

FELADATAID LESZNEK:

  • Kulcs-Soft információs rendszereinek folyamatos üzemeltetése
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó adminisztrációs és rendszeres IT karbantartási feladatok elvégzése
  • Problémák elhárítása, teljesítmény optimalizálása, felhasználói igények megvalósítása

ELVÁRJUK TŐLED:

    IT üzemeltetési, rendszergazdai tapasztalat vagy szakirányú felsőfokú végzettség.

    • Windows 7, 8, 10 magas szintű üzemeltetési ismerete.
    • Windows Server tartományi környezetben üzemeltetői jártasság.
    • Megbízható hardver ismeretek.
    • Jártasság hálózatüzemeltetésben, WiFi felügyeletben.
    • Mobil operációs rendszerek beállításában jártasság (Android és iOS).
    • Szakmai angol nyelvtudás.
    • Biztonságtudatosság, pontos és megbízható munkavégzés.
    • Kezdeményező készség, önálló munkavégzés, célorientáltság.
    • Bizalomkeltő, türelmes hozzáállás.
    • Erkölcsi bizonyítvány.

ELŐNNYEL INDULSZ, AMENNYIBEN:

    Rendelkezel az alábbiakkal:
    • Ügyviteli rendszerekben való jártasság.
    • Office 365 tapasztalat.
    • Adatbázis üzemeltetési tapasztalat.
    • Munkáltatói referencia.

MIRE SZÁMÍTHATSZ?

    Amennyiben

    • a budai várnegyedben, kiválóan megközelíthető helyen
    • Budapest egyik legkörnyezettudatosabb irodaházában
    • A Tőzsdén 10 éve jegyzett, 30 éves múlttal rendelkező
    • hagyományos és felhő alapú ügyviteli szoftverek fejlesztésével foglakozó
    cégnél akarsz dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Mészáros utca 13.

Amennyiben úgy érzed, EZT kerested, küldd meg jelentkezésed önéletrajzoddal és bruttó fizetési igényeddel!