KEROX Kft.
  • Több tagú vállalatcsoport modern irodaházába keres a következő munkakörbe kollegát

  • Rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      Hardver komponensek szerelése

      MS Windows 2008-2012 szerverek, tartományok kialakítása és üzemeltetése

      AD, DNS, DHCP, RDS üzemeltetése

      Hyper-V virtualizációs megoldások és platformok napi szintű használata

      Vállalati aktív hálózati eszközök konfigurálása, üzemeltetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettség

      Minimum 3 éves gyakorlat

      Szakmai angol anyagok olvasása, megértése

      Magas fokú empátia és stressz tűrő képesség, udvariasság, kulturált megjelenés

      Nyitottság és proaktív tanulási készség az új technológiák elsajátítása iránt

      „B” kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Mikrotik tanfolyam(ok)

      Programozási ismeritek, gondolkodásmód

      Felsőfokú szakirányú végzettség

    Amit kínálunk:

      Modern munkakörnyezet

      Fejlődési lehetőség

      Versenyképes juttatási csomag

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest II., Medve Corner Irodaház

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja fizetési igényével és fényképével ellátott pályázati anyagát.