Rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Informatikai rendszerek működésének zavartalan biztosítása
  • Meglévő hardverek és szoftverek működtetésének biztosítása
  • Szerverek és munkaállomások üzemeltetése
  • Operációs rendszerek és egyéb szoftverek telepítése, konfigurálása
  • A cég hálózatának és eszközeinek üzemeltetése
  • Kapcsolattartás külső-, belső partnerekkel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Microsoft szerver oldali szolgáltatások és alkalmazások alapos ismerete
  • Kreatív problémamegoldás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol és / vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Linux üzemeltetési tapasztalat
  • Adatbázis és alkalmazás üzemeltetési tapasztalatok

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Berkenyefa sor 6.