Ügyviteli és vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó cégünk
IT üzemeltetés üzletágába keresünk

Rendszergazda/Infrastruktúra üzemeltető

munkatársat.

Feladatok:

  • Microsoft Windows alapú infrastruktúra, Microsoft SQL, Microsoft terminál szerverek üzemeltetése, támogatása
  • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • adatmentések készítése, mentési folyamatok kialakítása, naprakészen tartása
  • munkaállomások és szerverek telepítése, üzembe helyezése
  • informatikai rendszerben felmerülő problémák, hibák felderítése, elhárítása
  • külső és belső telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés

Elvárások:

  • informatikai vagy műszaki végzettség
  • Windows operációs rendszerek rendszergazda szintű ismerete
  • Microsoft Hyper-V vagy egyéb virtualizációs technológia ismerete
  • hálózati ismeretek
  • angol szakmai nyelv olvasás szintű ismerete
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Microsoft szakértői minősítés (MCP vizsga)
  • Office 365, Azure, MS SQL, IIS, Failover Cluster, System Center üzemeltetésében való jártasság és PowerShell ismeretek
  • hálózati eszközök konfigurálásának (site-to-site VPN, VLAN) ismerete
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • családias légkör
  • színvonalas irodai munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség
  • ingyenes kávé, tea

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzát az elvárt nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.