Az ECOBIT CONSULTING KFT ERP rendszerek forgalmazására, bevezetésére és fejlesztésére szakosodott, független magyar szakértő szervezet. A fejlődés eredményeképpen a csapat erősítésére

Rendszergazda és infrastruktúra üzemeltető

munkatársakat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  • Rendszergazdai munkák ellátása belső rendszerek és ügyfelek rendszerei felé,
  • Windows rendszerek adminisztrációs feladatainak ellátása valós és virtuális környezetben,
  • IT biztonsággal kapcsolatos felügyelet,
  • Ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása,
  • Fejlesztések tesztelésében való részvétel.

elvárások:

  • Windows rendszerek rendszergazda szintű ismerete (telepítés, konfigurálás, frissítés, hibaelhárítás),
  • Windows 2008, 2008 R2, 2012, 2016, … rendszerek ismerete,
  • O365, Exchange 2010, 2016 ismeretek,
  • IIS, rendszergazda szintű ismerete,
  • MSSQL 2008, 2012, 2014, 2016, 2017 adminisztrátor szintű ismerete,
  • Hálózati és hardware ismeretek,
  • Önálló, alapos munkavégzés,
  • Affinitás tanulásra és új informatikai problémák megoldására.

előny:

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • Webes fejlesztési tapasztalat,
  • Wordpress, HTML5, Javascript, css, php alapszintű ismerete,
  • Visual Studio Report Designer ismerete,
  • Microsoft Dynamics NAV és CRM rendszerek ismerete,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások, költségtérítések,
  • Vidékiek számára bejárás támogatása,
  • Modern infrastruktúrájú munkahely, könnyű megközelíthetőséggel,
  • Folyamatos szakmai támogatás, belső képzés,
  • Karrier lehetőség,
  • Hosszú távú együttműködés.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület