Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MASTER-HARDWARE KFT.

A Master-Hardware Kft egy 1998 óta működő vállalkozás, a MasterIT cégcsoport tagja. Fő tevékenysége a rendszergazda szolgáltatás és egyéb informatikai szolgáltatások cégek számára.

Rendszergazda, informatikai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Telefonon, emailben vagy helpdesk rendszeren beérkező bejelentések megoldása, problémakezelés, hibaelhárítás, szükség esetén helyszíni kiszállással
    • Ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
    • Felhasználói tanácsadás, Telefonos ügyfél tájékoztatás
    • Helpdesk rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése
    • Kollégák munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • B kategóriás jogosítvány, minimum 1 év vezetési tapasztalat
    • PC hardver és hálózati eszközök ismerete, TCP/IP hálózatok ismerete
    • Windows munkaállomások ismerete
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Önálló és pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Windows szerverek ismerete
    • Linux rendszerek ismerete
    • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

    • Jó hangulatú, összetartó, segítőkész csapat
    • Stabil, piaci szintű jövedelem
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Önéletrajz fizetési igény megjelölésével, motívációs levél.

Egyéb juttatások: szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MASTER-HARDWARE KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda, informatikai munkatárs
  • Hirdető cég: MASTER-HARDWARE KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Telefonon, emailben vagy helpdesk rendszeren beérkező bejelentések megoldása, problémakezelés, hibaelhárítás, szükség esetén helyszíni kiszállással Ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása Felhasználói tanácsadás, Telefonos ügyfél tájékoztatás Helpdesk rendszer napi használata, a bejelentések és a megoldások, egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése Kollégák munkájának támogatása
  • Elvárások: Középfokú végzettség B kategóriás jogosítvány, minimum 1 év vezetési tapasztalat PC hardver és hálózati eszközök ismerete, TCP/IP hálózatok ismerete Windows munkaállomások ismerete Jó kommunikációs és problémamegoldó készség Önálló és pontos munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14