RENDSZERGAZDA

Cégről

    Cégünk magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő, informatikai rendszerek tervezésével, építésével és informatikai konzultációval foglalkozik. Saját és ügyfelünk Windows / Unix /Linux / Vmware rendszereinek üzemeltetésére, fejlesztésére keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Microsoft Windows 2012R2, 2016 szerverek üzemeltetése;
  • Office 365 üzemeltetési feladatok ellátása, lokális AD használata mellett
  • Linux szerverek (Ubuntu, CentOS) üzemeltetése;
  • Vmware farm üzemeltetés;
  • Belső ethernet hálózat (több VLAN, szegregált hálózatik) és wifi hálózat üzemeltetése;
  • Tűzfal (iptables), Nginx proxyk, adminisztrációja;
  • Hardver/szoftvercserék, frissítések elvégzése;
  • SAN hálózat, storage üzemeltetés;
  • Külső ügyfelek esetén alkalmazások alkalmazásgazdáinak OS szintű támogatása, hibaelhárítása;
  • Külső ügyfeleknél hardver javítás
  • Belső rendszerek esetén alkalmazások üzemeltetése, frissítése;
  • Belső felhasználók desktop támogatása (Windows, Linux, MacOS)
  • Solaris operációs rendszert futtató szerverek üzemeltetése;
  • Informatikai szolgáltatás-kiesés minimalizálása, hibaelhárítás;
  • Hibabejelentések fogadása, megoldása, visszajelzése;
  • Jelentések, kimutatások, diagramok készítése;
  • Hibajegykezelő rendszer menedzselése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség;
  • Angol nyelvismeret (szakmai dokumentációk megértése);
  • Feladat centrikus munkavégzés;
  • Nyitottság új technológiák, rendszerek megismerésére;
  • Dokumentáció írására és karbantartására való hajlandóság;
  • Problémák komplex kezelésének képessége;
  • Kezdeményezőkészség, tanulni akarás;
  • Legalább egy Linux (CentOS 7.x, Red Hat 7.x, Oracle Enterprise Linux, Ubuntu min 2016) disztribúció készségszintű ismerete;
  • Valamilyen szkriptnyelv (Bash ..) magas szintű ismerete;
  • TCP/IP hálózati ismeretek

Előny:

  • Solaris 10, 11 SPARC és x86 verzió ismerete;
  • Bármilyen kurrens UNIX OS ismerete (HP-UX, AIX)
  • Gyakorlati jártasság Linux / UNIX és Windows üzemeltetés terén;
  • SAN hálózati eszközök (Brocade, Cisco) konfigurálásában való gyakorlat;
  • Veritas NetBackup mentőszoftver ismerete;
  • Vmware ESXi server alapismeret;
  • Konténerizáció ismerete (Docker);
  • Adatbázis-kezelők (elsősorban MySQL, MongoDB, Oracle) alapismerete;
  • Szoftverfejlesztési, programozási tapasztalat (Python, Java, JS)

Amit kínálunk:

  • változatos munka egy dinamikus csapatban
  • önálló munkavégzés lehetősége
  • lehetőség a szakmai tudás bővítésére, fejlődési, előrelépési lehetőség
  • kulturált munkahelyi környezet

Munkaidő:

  • teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.