Gramont Kft.
  • IT tanácsadással és fejlesztéssel foglalkozó svájci központú cégünk budapesti irodájába keresünk IT Adminisztrátor/Rendszergazda kollégát.

  • Munkatársat keresünk

    Rendszergazda

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Napi rendszergazdai teendők ellátása - általános informatikai feladatok
      • Szerverek, munkaállomások, nyomtatók, hálózati eszközök felügyelete, karbantartása, ill. szükség esetén szervízelésük lebonyolítása
      • IT támogatás nyújtása hardveres, szoftveres kérdésekben személyesen, telefonon és e-mailen
      • Informatikai alkalmazások telepítése és támogatása
      • Üzemeltetési feladatok ellátása
      • Hálózat felügyelete, tűzfalak, routerek, switch-ek konfigurálása
      • Teljes körű jogosultságkezelés (AD, Exchange)
      • A rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
      • Dokumentációk készítése
      • Kapcsolattartás a többi lokációval

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Microsoft alapú informatikai rendszerek általános üzemeltetési ismeretei
      • Minimum alapszintű hálózati ismeretek
      • Önállóság, precíz, proaktív munkavégzés
      • Terhelhetőség
      • Csapatjátékos, felhasználóbarát szemlélet
      • Angol nyelv szakmai szintű ismerete
      • Barátságos, nyílt kommunikáció

    Amit kínálunk:

      • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapat,
      • Szakmai fejlődési lehetőség,
      • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés,
      • Versenyképes fizetés,

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Bojtár utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatold a magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat.