RENDSZERGAZDA

Feladatok:

  • Windows és Linux alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Microsoft SQL és PostgreeSQL adatbázisok karbantartása, monitorozása, fejlesztése, hibaelhárítás
  • Mentőrendszer üzemeltetése
  • VMware futtatókörnyezet üzemeltetése
  • 2nd Level support feladatok ellátása
  • Események monitorozása, és a felmerülő hibák javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Linux és Windows rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete, hálózati alapismeretek
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Microsoft adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Csapatszellem, együttműködés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Magas rendelkezésre-állású környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, 13. havi fizetés, cafetéria
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkaidő:

    8:00 – 16:30

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Fényképes önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva.