Rendszergazda (Felhasználó támogatás)

kolléga

Emberileg kit keresünk?

A Rufusz Computer Zrt. csapatbővítés miatt, önmagára és munkájára igényes, fiatalos, lendületes, agilis kollégát keres, aki nem ijed meg a kihívásoktól, legyenek akár azok a napi rutinmunka során jelentkező, akár nagyobb IT projektekhez kötődő feladatok és problémák.

Személyiségét tekintve mindenképpen legyen csapatjátékos, és új információk befogadására képes, aki munkája során kellő magabiztossággal, nyugalommal és humorral képes kezelni akár a nagyobb kihívásokat, stresszesebb időszakokat is.

Legyen felkészülve, hogy a munkaidőt nem csak eltölteni kell, hanem kellő lendülettel és produktivitással kezelni, és megoldani a felmerülő problémákat, személyre szabott feladatokat és projekteket. Ehhez mind szakmailag, mind emberileg a maximális támogatást megkapja vezetőjétől és közvetlen kollégáitól.

Szakmailag kit keresünk?

Középvállalati informatikai környezetben jártas, informatikai rendszerek-üzemeltetési tapasztalataival rendelkező kollégát, aki számára az alábbi területek nem ismeretlenek, illetve képes elsajátítani akár a még nem ismert területeket is:

  • Kliens gépek és felhasználók támogatása (PC összeállítása, telepítése, beüzemelése, hibaelhárítása)
  • Microsoft SCCM alapszintű ismerete (szoftverek kiajánlása, telepítése, kliensek telepítése, stb.)
  • Alapvető hardveres/szerveres/storage/desktop (Elsősorban IMB, Lenovo, HP) ismeretek és virtualizációs technikák alapszintű ismerete (VMWare / Hyper-V)
  • Windows Active Directory és jogosultsági rendszerek ismerete (felhasználók létrehozása és kezelése, csoporttagságok felügyelete, biztonsági házirendek alkalmazása, stb.)
  • Egyéb megoldások valamelyikének ismerete: AD / LDAP címtárszolgáltatások, Exchange levelező rendszer, Sharepoint, Microsoft System Center megoldások, rendszer-monitoring (Nagios), stb.
  • Alkalmazások kommunikációja során alkalmazott protokollok alapszintű ismerete, (http, https, ftp, smtp)
  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • Angol nyelv ismerete (műszaki dokumentációk értelmezése)

Mit tapasztalhat munkája során?

Alapvetően az új kolléga felelőssége a felhasználó támogatási feladatok ellátása (akár belső, akár külső ügyfeleknél), de ha a kellő affinitás és akarat megvan, akkor bonyolultabb kiszolgáló és rendszerüzemeltetési feladatok is szóba kerülhetnek.

Mit nyújtunk?

Versenyképes juttatási csomag

Fiatalos, lendületes csapat

Kulturált munkakörnyezet

Folyamatos szakmai fejlődés és képzések lehetősége

Rugalmas munkaidő

Stabil, hosszú távra tervezhető munkahely

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest