• 30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 300 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.
  • Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 18 márkakereskedésünket, 21 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).
  • Mivel bővül az IT, így

    Rendszergazda

    munkatársat keresünk

      Téged várunk fiatalos csapatunkba, ha szereted a biztonságot, de változatos munkára vágysz, ha te is hozzá szeretnél járulni egy 30 éves cég dinamikus fejlődéséhez.

    Téged keresünk, amennyiben van legalább 2 éves tapasztalatod az alábbi feladatok elvégzésében:

    • Informatikai fejlesztések tervezésénél és megvalósításánál aktív közreműködés
    • Microsoft kiszolgálói (DC, Exchange, SQL) környezet felügyelete, üzemeltetése
    • Virtuális kiszolgálói környezet (VMware) üzemeltetése
    • Informatikai biztonság fenntartása (víruskeresők, IT védelmi rendszerek, tűzfalak)
    • Felhasználók támogatása
    • Mentések adminisztrálása
    • PC-k üzemeltetése, karbantartása
    • Belső ügyféligények adminisztrálása a jegykezelő rendszerben

    Nálunk megtalálod hosszú távon a számításod, ha:

    • Elhivatott vagy és rendelkezel tulajdonosi szemlélettel
    • Tudsz önállóan és csapatban egyaránt dolgozni
    • Fontos számodra egy jó fej főnök (de tényleg!)

    Amit kínálunk:

    • Modern munkakörülményekkel találkozhatsz nálunk, parkosított telephelyünkön céges étterem is rendelkezésre áll
    • Részesülhetsz dolgozói kedvezményeinkből, akár saját autót vagy sportbérletet is vásárolhatsz
    • Kiszámítható lesz minden munkanapod, 8 órás munkaidőben dolgozunk
    • Megbecsülést és biztonságot ad sikeres cégünk, melyre büszkék vagyunk

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszergazda
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

    Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

    Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz! Pályázz hozzánk!