Magyarország vezető pénzügyi-informatikai vállalata, dinamikusan bővülő csapatába keres új munkatársat

Rendszergazda

munkakörbe.

Feladatok:

  • Windows alapú irodai szerverek üzemeltetése
  • Notebook-ok, desktop gépek telepítése, software és hardware szintű karbantartása
  • Hálózati biztonság, vírusvédelem
  • Helyi hálózat fejlesztése, karbantartása
  • Felhasználók támogatása

Elvárások

  • MS Windows szerver és kliens magas szintű ismerete
  • MS Active Directory és Exchange magas szintű ismerete
  • SQL, Oracle adatbázis adminisztrátori ismerete
  • Magas szintű LINUX ismeret
  • Hálózati és Tűzfal ismeretek
  • Az Office 2010-13-16 (365) ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret (szakirányú szövegértés elvárt)
  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 2 éves tapasztalat

Előny

  • Hyper – V ismeretek
  • Nagios ismerete
  • Veeam backup ismerete
  • SCCM ismerete
  • Navision felhasználói szintű ismerete
  • MSCRM
  • Sophos UTM ismerete

Személyes kompetenciák

  • Jókommunikációs és szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Angol nyelvtanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatalos és dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1012 Logodi utca 5-7.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el fényképes pályázati anyagát a „Jelentkezem” gombra kattintva.