Legyél Te szervezetünk legújabb láncszeme!
Láss bele egy piacvezető cég mindennapjaiba, tartozz közénk, segítsd te is a CHS munkáját!
Rendszergazda feladatok ellátására keresünk Téged, mint IT csapatunk legújabb tagját!

A CHS Hungary Kft.

Rendszergazda

    munkatársat keres.

Milyen feladataid lesznek?

  • Jelenleg működő szoftverek, rendszerek működésének áttekintése, hibáinak feltárása
  • Észlelt hibák jelentése, javítása és a felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Belső rendszerek összehangolása, a rendszerek közötti kapcsolatok megteremtése, fenntartása
  • Részvétel az IT rendszerek fejlesztésében, frissítésében
  • Munkaállomások és szerverek telepítése, üzembe helyezése
  • A központi kollégák informatikai támogatása, segítése
  • Csoportvezetőd által adott feladatok elvégzése
  • Napi adminisztrációs tevékenység

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Minimum 2-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Microsoft Windows alapú operációs rendszerben szerzett tudás és tapasztalat
  • Office termékcsalád ismerete
  • Ad hoc probléma megoldás
  • Motiváció és technikai affinitás
  • Proaktív és lelkes hozzáállás, önálló munkavégzés

Mit részesítünk előnyben?

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Angol nyelvtudás

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Modern, sikerorientált munkakörnyezet
  • Szakmai tréningek
  • Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Irodai masszázs, ingyenes angol tanfolyam, gyümölcsnap és AYCM lehetőség

    A munkavégzésre Budaörsön kerül sor, de ne aggódj, hiszen a munkavégzés helyére céges autóbusz indul a Déli pályaudvarról.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Ha felkeltettük érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva!