Rendszergazda

BUSCH-HUNGÁRIA Kft.

9019 Győr, Martin utca 1.

Elvárt technológiák
ERP VMWARE LINUX VPN PC AS400 ANTIVIRUS ACCESS POINT SAP POWERSHELL OPERáCIóS RENDSZEREK LAN DNS DHCP NETWORK ACTIVE DIRECTORY FIREWALL HARDWARE MSSQL WORDPRESS WINDOWS 10 HTML MSOUTLOOK MSPOWERPOINT WIFI CLOUD JAVASCRIPT PHP JAVA MS OFFICE SQL
Módszertanok és szoftverek
Itil Jira Confluence
Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja.

Főbb feladatok, munkák:

  • informatikai eszközök és hálózat megfelelő működésének biztosítása
  • szerverek, munkaállomások és más hálózatban részt vevő egységek telepítése és üzemeltetése középvállalati környezetben
  • tűzfal, router és switch konfigurálási ismeretek
  • okos eszközök támogatása
  • biztonsági mentések felügyelete
  • felhasználók támogatása
  • bejelentések során érkezett hibák javítása
  • részvétel a technikai innovációs folyamatokban
  • kapcsolattartás a helyi és a külföldi partnervállalatokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • valamilyen ERP rendszerben szerzett jártasság / tapasztalat;
  • rendszerben való gondolkodás;
  • Office környezet kiváló ismerete;
  • önálló munkavégzés;
  • projekt-szemlélet;
  • jó kommunikációs készség;
  • német és angol nyelv középszintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér szakmai tapasztalat függvényében, megegyezés szerint
  • Kiemelkedő ösztönző rendszer és cafeteria
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér
  • Lakhatási vagy bejárás támogatás (Győrön kívülről).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat, Munkába járás támogatás

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát