BITADMIN Kft.
  • Kiszervezett rendszergazda szolgáltatásunkkal több mint 10 éve vagyunk jelen a piacon. Ügyfeleink körébe magánszemélyektől és a néhány gépből álló rendszerektől kezdve, a több telephelyet magában foglaló kis és középvállalkozások tartoznak. Tevékenységünket Web-, Email- és VPS tárhelyszolgáltatásunk teszi teljessé.

  • Rendszergazda

    Főbb feladatok, munkák:

      Budapesti / Pest megyei, illetve távoli munkavégzésre keresünk, rendszergazda munkatársat.

      Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

      • Kis- és középvállalkozások, továbbá lakossági ügyfelek informatikai problémáinak elhárítása
      • Hardveres- és szoftveres hibafeltárás és megoldáskeresés
      • Rendszer- és szoftvertelepítés
      • Perifériák, illesztőprogramok telepítése
      • Felhasználók támogatása
      • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése, tanácsadás
      • Hálózatok és hálózati eszközök telepítése, konfigurálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettséggel,
      • Saját gépjárművel,
      • Jó kommunikációs és szervező készséggel,
      • Logikus, hibakeresési gondolkodásmóddal,
      • Microsoft Windows rendszerek alapos ismeretével

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Linux, OSX rendszerek ismerete

    Amit kínálunk:

      • Lendületes és fiatalos csapat
      • Fix + teljesítmény alapú bérezés
      • Önálló és változatos munkavégzés
      • Fejlődési lehetőség
      • Hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Havi nettó fizetési keret:

    220 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes életrajzát!