A BEKO Engineering Kft. az osztrák BEKO Holding leányvállalata, mely Magyarország egyik vezető mérnöki és informatikai szolgáltatója.

Olyan hosszútávon gondolkodó munkahely vagyunk, amely 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

RENDSZERGAZDA

Milyen feladatok várnak rád?

  • Irányítástechnikai céleszközökben Windows alapú rendszerek telepítése, konfigurálása
  • Irányítástechnikai IP hálózati infrastruktúra konfigurálása
  • Hardver eszközök (PC, hálózati eszközök, célhardverek) üzembe helyezése, raktári adminisztrációja
  • Human Management Interface (HMI)-t futtató monitorozó alkalmazásokat futtató szerverek/munkaállomások élesztése/konfigurálása
  • Határidők, feladatok önálló ütemezése
  • Dokumentációk, eljárásrendek kezelése, adminisztrálása

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Középfokú informatikai végzettség
  • Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hálózati infrastrukturális ismeretek
  • Jártasság Windows alapú rendszerek konfigurálásban és üzemletetésében
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Megbízható és önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Elektrotechnikai ismeretek
  • Felsőfokú végzettség

Miért a BEKO?

  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetősége a projekt függvényében
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és gyakorlattól függően (13. havi jutalom, béren kívüli juttatás, projektprémium, utazás/szállás támogatás)
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fót

Felkeltettük az érdeklődését?

Akkor szívesen megismernénk! Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal.